Veřejné závody atletických přípravek
Datum konání: 26.5.2011
Místo konání: Praha
Pořadatel: ASK Slavia Praha
Výsledky zpracoval: Milan Urban
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka:
60 m/Žáci-elévové Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Švihálek Jakub  03  SK Aktis Praha  11.11 
2  Vopěnka Sebastian  03  USK Praha  11.33 
3  Bartoš Patrik  03  ASK Slavia Praha  11.47 
4  Pech Maximilián  03  ASK Slavia Praha  11.58 
5  Málek Vojtěch  03  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  12.02 
6  Tichý Karel  03  ASK Slavia Praha  13.06 
Máša Jakub  03  SC Radotín Praha  DNF 
60 m/Žáci-elévové Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Pištěk Tomáš  03  ASK Slavia Praha  10.37 
2  Zdobnický Matěj  03  Spartak Praha 4  10.87 
3  Vostatek Martin  03  ASK Slavia Praha  10.94 
4  Staněk Ondřej  04  ASK Slavia Praha  11.06 
5  Ryvola Jan  04  SC Radotín Praha  11.23 
6  Rychnovský Matyáš  04  ASK Slavia Praha  11.70 
7  Myslivec Jakub  04  ASK Slavia Praha  11.87 
8  Nosko Sebastian  03  A. C. Sparta Praha  13.65 
60 m/Žáci-elévové Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Rašovský Dominik  04  ASK Slavia Praha  10.81 
2  Slavíček Šimon  04  ASK Slavia Praha  11.21 
3  Kudák Jindřich  04  Strašnice  11.47 
4  Tesař Denis  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.76 
5  Hajdovský Vojtěch  04  A. C. Sparta Praha  11.95 
6  Sychrovský Tobiáš  04  ASK Slavia Praha  12.65 
7  Zlesák Ondřej  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  13.06 
8  Průša Dominik  04  ASK Slavia Praha  13.90 
60 m/Žáci-elévové Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Procházka Jindřich  05  ASK Slavia Praha  11.85 
2  Beseda Ondřej  05  ASK Slavia Praha  11.87 
3  Göpfert Vojta  05  ASK Slavia Praha  12.48 
4  Lachman Martin  04  AC Praha 1890  12.73 
5  Živný Míša  05  ASK Slavia Praha  13.07 
6  Dvořák Adam  05  ASK Slavia Praha  13.91 
60 m/Žáci-elévové Běh5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Stauch Tomáš  05  SC Radotín Praha  11.85 
2  Drahorád Lukáš  05  ASK Slavia Praha  13.05 
3  Jelínek Marek  05  ASK Slavia Praha  13.17 
4  Spálenka Benedikt  05  ASK Slavia Praha  13.50 
5  Šlais Matěj  05  ASK Slavia Praha  13.63 
6  Klimeš Ondřej  05  ASK Slavia Praha  14.37 
7  Hanek Adam  05  ASK Slavia Praha  14.65 
150 m/Žáci-elévové Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Maléř Martin  03  ASK Slavia Praha  26.09 
2  Švihálek Jakub  03  SK Aktis Praha  28.28 
3  Štěpánek Martin  03  ASK Slavia Praha  28.48 
4  Myslín Lukáš  03  ASK Slavia Praha  32.52 
5  Kalista Jakub  03  ASK Slavia Praha  35.67 
6  Klimeš Ondřej  05  ASK Slavia Praha  36.58 
150 m/Žáci-elévové Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Pištěk Tomáš  03  ASK Slavia Praha  26.54 
2  Rašovský Dominik  04  ASK Slavia Praha  26.92 
3  Stauch Tomáš  03  SC Radotín Praha  29.43 
4  Kůžel Matyáš  04  ASK Slavia Praha  29.56 
5  Jelínek Marek  05  ASK Slavia Praha  33.72 
600 m/Žáci-elévové
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Fábry Ondřej  03  ASK Slavia Praha  2:25.46 
2  Hrabák Šimon  03  ASK Slavia Praha  2:28.80 
3  Myslín Lukáš  03  ASK Slavia Praha  2:39.71 
4  Msallam Filip  03  ASK Slavia Praha  2:40.55 
5  Vrtiška Jakub  05  ASK Slavia Praha  3:47.30 
skok daleký/Žáci-elévové
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Hošek Matyáš  03  SC Radotín Praha  2.85 
2  Piroch Marek  03  ASK Slavia Praha  2.81 
3  Zdobnický Matěj  03  Spartak Praha 4  2.81 
4  Hrabák Šimon  03  ASK Slavia Praha  2.69 
5  Fábry Ondřej  03  ASK Slavia Praha  2.57 
6  Řeháček Matěj  03  ASK Slavia Praha  2.53 
7  Lisa Šimon  03  ASK Slavia Praha  2.50 
8  Pech Maximilián  03  ASK Slavia Praha  2.49 
9  Slavíček Šimon  04  ASK Slavia Praha  2.47 
10  Msallam Filip  03  ASK Slavia Praha  2.41 
11  Vopěnka Sebastian  00  USK Praha  2.39 
12  Kubák Jindřich  04  ASK Slavia Praha  2.37 
13  Beseda Ondřej  05  ASK Slavia Praha  2.33 
14  Ryvola Jan  04  SC Radotín Praha  2.29 
15  Kůžel Matyáš  04  ASK Slavia Praha  2.27 
16  Sychrovský Tobiáš  04  ASK Slavia Praha  2.25 
17  Málek Vojtěch  03  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.22 
18  Průša Dominik  04  ASK Slavia Praha  2.12 
19  Tesař Denis  04  ASK Slavia Praha  2.11 
20  Kolman David  04  ASK Slavia Praha  2.11 
21  Tichý Karel  03  ASK Slavia Praha  2.05 
22  Procházka Jindřich  05  ASK Slavia Praha  2.01 
23  Nosko Sebastian  03  A. C. Sparta Praha  1.91 
24  Myslivec Jakub  04  ASK Slavia Praha  1.90 
25  Hanek Adam  05  ASK Slavia Praha  1.90 
26  Vaňhara Marek  05  ASK Slavia Praha  1.87 
27  Živný Míša  05  ASK Slavia Praha  1.81 
28  Drahorád Lukáš  05  ASK Slavia Praha  1.81 
29  Spálenka Benedikt  05  ASK Slavia Praha  1.76 
30  Vrtiška Jakub  05  ASK Slavia Praha  1.75 
31  Kalista Jakub  03  ASK Slavia Praha  1.71 
hod kriketovým míčkem/Žáci-elévové
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Piroch Marek  03  ASK Slavia Praha  26.85 
2  Staněk Ondřej  04  ASK Slavia Praha  26.82 
3  Hošek Matyáš  03  ASK Slavia Praha  26.60 
4  Maléř Martin  03  ASK Slavia Praha  25.63 
5  Lisa Šimon  03  ASK Slavia Praha  24.18 
6  Řeháček Matěj  03  ASK Slavia Praha  18.50 
7  Bartoš Patrik  03  ASK Slavia Praha  17.36 
8  Lochman Martin  04  ASK Slavia Praha  15.66 
9  Hajdovský Vojtěch  04  A. C. Sparta Praha  14.80 
10  Zlesák Ondřej  04  ASK Slavia Praha  13.46 
11  Rychnovský Matyáš  04  ASK Slavia Praha  12.44 
12  Göpfert Vojta  05  ASK Slavia Praha  10.67 
13  Šlais Matěj  05  ASK Slavia Praha  09.70 
14  Binko Filip  03  ASK Slavia Praha  08.68 
15  Vaňhara Marek  05  ASK Slavia Praha  08.20 
16  Dvořák Adam  05  ASK Slavia Praha  06.82 
60 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Janouš Josef  00  ASK Slavia Praha  09.73 
2  Matoušek Jiří  01  ASK Slavia Praha  09.78 
3  Holan Zbyněk  00  ASK Slavia Praha  10.00 
4  Müller Patrick  01  PSK Olymp Praha  10.05 
5  Šand Filip  01  SK Aktis Praha  10.19 
6  Holas Lukáš  02  ASK Slavia Praha  10.39 
7  Kopeček Karel  01  Atletický školní klub Mazurská  10.95 
8  Kopřiva Vojtěch  01  ASK Slavia Praha  12.15 
60 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Hošek Michal  01  SC Radotín Praha  09.16 
2  Chadt Petr  00  ASK Slavia Praha  09.54 
3  Fiřt Jakub  00  USK Praha  09.80 
4  Kovář Martin  00  USK Praha  09.96 
5  Dvořák Daniel  00  ASK Slavia Praha  10.59 
6  Lazar Filip  01  ASK Slavia Praha  10.84 
8  Vohnout Olda  00  A. C. Sparta Praha  11.31 
60 m/Ml. žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Padevět Miloš  00  SK Aktis Praha  10.10 
2  Janoušek Marek  02  PSK Olymp Praha  10.25 
3  Střeleček Jakub  01  Spartak Praha 4  10.42 
4  Smyley Nicolas  02  ASK Slavia Praha  10.98 
5  Anaagreh Jakub  01  ASK Slavia Praha  11.06 
6  Honický Tomáš  00  ASK Slavia Praha  11.218 
7  Caruelle Jean  02  SK Aktis Praha  11.71 
8  Hruška Tomáš  02  SK Aktis Praha  12.16 
60 m/Ml. žáci Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Ptrovazník Adam  01  SC Radotín Praha  09.77 
2  Kulhánek Martin  00  Chuchle  09.78 
3  Cigne Leonard  00  ASK Slavia Praha  10.17 
4  Immer Marek  00  USK Praha  10.18 
5  Jirát Tomáš  01  Chuchle  10.88 
6  Valenta Adam  02  A. C. Sparta Praha  11.14 
7  Toula Jan  02  USK Praha  11.30 
60 m/Ml. žáci Běh5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Havlík Adam  01  Atletický školní klub Mazurská  09.74 
2  Novotný Jakub  02  ASK Slavia Praha  09.92 
3  Merta Sebastián  01  USK Praha  09.97 
4  Malkus David  00  Atletický školní klub Mazurská  10.17 
5  Nepomucký Ladislav  00  Atletický školní klub Mazurská  10.32 
6  Bureš Tomáš  02  ASK Slavia Praha  10.94 
7  Špaček Michal  02  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.99 
8  Binko Filip  03  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  12.16 
60 m/Ml. žáci Běh6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Podlena Dominik  02  AC Praha 1890  10.36 
2  Lachman Ondřej  00  AC Praha 1890  11.00 
3  Mudraninec Vojtěch  01  AC Praha 1890  11.06 
4  Kaclík Adam  00  AC Praha 1890  11.13 
5  Hrubý Štěpán  02  ASK Slavia Praha  11.29 
6  Trubka Adam  01  AC Praha 1890  11.65 
7  Hrubý Ondřej  02  ASK Slavia Praha  11.67 
8  Kratochvíl Ondřej  02  AC Praha 1890  12.13 
60 m/Ml. žáci Běh7
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Hrnčiřík Matěj  01  ASK Slavia Praha  10.20 
2  Le Cam Noé  02  ASK Slavia Praha  10.94 
3  Hykš Sebastián  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.10 
4  Jareš Tomáš  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.33 
5  Soukup František  01  ASK Slavia Praha  11.67 
6  Hanousek David  02  ASK Slavia Praha  11.89 
60 m/Ml. žáci Běh8
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Štěpánek Filip  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  09.29 
2  Konvalina Sam  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.22 
3  Procházka Ondřej  02  SK Aktis Praha  11.44 
4  Hájek Martin  02  ASK Slavia Praha  11.81 
150 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Čejka Petr  00  ASK Slavia Praha  23.61 
2  Ludvíček David  01  ASK Slavia Praha  25.19 
3  Žežulka Jan  01  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  25.67 
4  Žilka Marek  01  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  26.60 
5  Svěrkot Jakub  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  26.91 
6  Smyley Nicolas  02  ASK Slavia Praha  27.00 
7  Štráberger Jiří  00  SK Aktis Praha  29.81 
8  Hazuka Jan  02  ASK Slavia Praha  31.63 
150 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Mlčoch Ondřej  02  ASK Slavia Praha  24.40 
2  Müller Patrick  01  PSK Olymp Praha  24.78 
3  Janoušek Marek  02  PSK Olymp Praha  25.10 
4  Holan Zbyněk  00  ASK Slavia Praha  25.27 
5  Podlena Dominik  02  AC Praha 1890  25.96 
6  Lachman Ondřej  00  AC Praha 1890  28.13 
7  Trubka Adam  01  AC Praha 1890  31.11 
150 m/Ml. žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Novotný Jakub  01  ASK Slavia Praha  24.74 
2  Krejčík Matěj  02  ASK Slavia Praha  25.07 
3  Caruelle Jean  02  SK Aktis Praha  27.35 
4  Toula Jan  02  USK Praha  28.20 
5  Hálek Antonín  01  ASK Slavia Praha  30.24 
150 m/Ml. žáci Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Hošek Michal  01  SC Radotín Praha  22.32 
2  Chadt Petr  00  ASK Slavia Praha  23.70 
3  Kovář Martin  00  USK Praha  23.75 
4  Štros David  00  USK Praha  25.34 
5  Immer Marek  00  USK Praha  25.36 
6  Ryvola David  00  SC Radotín Praha  25.91 
7  Vohnout Olda  00  A. C. Sparta Praha  27.65 
8  Vondráček Karel  02  USK Praha  29.22 
150 m/Ml. žáci Běh5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Kurfirst Vojta  01  Atletický školní klub Mazurská  24.55 
2  Jabůrek Ondra  01  Atletický školní klub Mazurská  24.87 
3  Novotný Jakub  02  ASK Slavia Praha  25.02 
4  Šanc Filip  01  SK Aktis Praha  25.80 
5  Surjomartono David  00  Atletický školní klub Mazurská  27.24 
6  Vymazal Adam  00  ASK Slavia Praha  27.35 
7  Bulánek Matěj  00  Atletický školní klub Mazurská  28.23 
8  Pernica Jura  01  Atletický školní klub Mazurská  28.39 
150 m/Ml. žáci Běh6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Štěpánek Filip  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  22.95 
2  Kohout Viktor  01  ASK Slavia Praha  25.96 
3  Havelka Viktor  01  ASK Slavia Praha  27.57 
4  Havelka Ondřej  01  ASK Slavia Praha  28.62 
5  Hrubý Štěpán  02  ASK Slavia Praha  30.30 
6  Hrubý Ondřej  02  ASK Slavia Praha  30.81 
800 m/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Marcinčík Vít  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2:45.35 
2  Polák David  00  SC Radotín Praha  2:47.92 
3  Novotný Jakub  01  ASK Slavia Praha  2:50.96 
4  Kohout Viktor  01  ASK Slavia Praha  2:53.25 
5  Štros David  00  USK Praha  2:57.04 
6  Cigne Leonard  00  ASK Slavia Praha  3:02.88 
7  Polák Alexandr  02  SC Radotín Praha  3:06.17 
8  Dostál Ivan  02  USK Praha  3:08.25 
9  Ludvíček David  01  ASK Slavia Praha  3:21.56 
10  Zuza Vojtěch  02  Spartak Praha 4  3:40.70 
skok daleký/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Nejedlík Tomáš  00  ASK Slavia Praha  3.93 
2  Čejka Petr  00  ASK Slavia Praha  3.81 
3  Štěpánek Filip  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  3.78 
4  Janouš Josef  00  ASK Slavia Praha  3.65 
5  Fiřt Jakub  00  USK Praha  3.62 
6  Cigne Leonard  00  ASK Slavia Praha  3.58 
7  Kulhánek Martin  00  Atletika Chrudim  3.58 
8  Krejčík Matěj  02  ASK Slavia Praha  3.50 
9  Dohnal Vojtěch  01  SK Aktis Praha  3.44 
10  Střeleček Jakub  01  Spartak Praha 4  3.40 
11  Padevět Miloš  00  SK Aktis Praha  3.36 
12  Ryvola David  00  SC Radotín Praha  3.35 
13  Vymazal Adam  00  ASK Slavia Praha  3.32 
14  Wdówka Jan  02  ASK Slavia Praha  3.26 
15  Holas Lukáš  02  ASK Slavia Praha  3.25 
16  Matoušek Jiří  01  ASK Slavia Praha  3.23 
17  Slanina Tomáš  01  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  3.19 
18  Dvořák Pavel  00  ASK Slavia Praha  3.16 
19  Mlčoch Ondřej  02  ASK Slavia Praha  3.10 
20  Studnička Vojtěch  01  ASK Slavia Praha  3.10 
21  Dostál Ivan  02  USK Praha  3.09 
22  Merta Sebastián  01  USK Praha  3.08 
23  Bulánek Matěj  00  Atletický školní klub Mazurská  3.01 
24  Lazar Filip  01  ASK Slavia Praha  2.98 
25  Jabůrek Ondra  01  Atletický školní klub Mazurská  2.97 
26  Pernica Jura  01  Atletický školní klub Mazurská  2.96 
27  Turek Tadeáš  02  ASK Slavia Praha  2.95 
28  Svěrkot Jakub  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.91 
29  Anahgreh Jakub  01  ASK Slavia Praha  2.90 
30  Surjomartono David  00  Atletický školní klub Mazurská  2.89 
31  Čadek Jakub  02  ASK Slavia Praha  2.84 
32  Kopřiva Vojtěch  01  ASK Slavia Praha  2.84 
33  Kopecký Adam  02  ASK Slavia Praha  2.83 
34  Jirát Tomáš  01  Atletika Chrudim  2.80 
35  Vondráček Karel  02  ASK Slavia Praha  2.73 
36  Lipový Ondřej  01  ASK Slavia Praha  2.71 
37  Korbel Filip  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.68 
38  Kurfirst Votjta  01  Atletický školní klub Mazurská  2.60 
39  Špaček Michal  02  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2.54 
40  Jareš Tomáš  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.52 
41  Hruška Tomáš  02  SK Aktis Praha  2.51 
42  Honický Tomáš  00  ASK Slavia Praha  2.44 
43  Drastil Jan  02  ASK Slavia Praha  2.42 
44  Konvalina Sam  02  ZŠ Jitřní  2.35 
45  Chuchma Pavel  00  SK Aktis Praha  2.33 
46  Dostál Radim  02  USK Praha  2.27 
47  Hazuka Jan  02  ASK Slavia Praha  2.21 
48  Štráberger Jiří  00  SK Aktis Praha  2.06 
Polák Alexandr  02  SC Radotín Praha  NM 
hod kriketovým míčkem/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Nejedlík Tomáš  00  ASK Slavia Praha  42.26 
2  Provazník Adam  00  SC Radotín Praha  42.10 
3  Kaclík Adam  00  AC Praha 1890  40.87 
4  Marcinčík Vít  00  SC Radotín Praha  39.41 
5  Wdówka Jan  02  ASK Slavia Praha  37.06 
6  Mudraninec Vojtěch  01  AC Praha 1890  36.50 
7  Dohnal Vojtěch  01  SK Aktis Praha  33.82 
8  Hrnčiřík Matěj  01  ASK Slavia Praha  33.77 
9  Polák David  00  SC Radotín Praha  31.76 
10  Zuza Vojtěch  02  Spartak Praha 4  29.66 
11  Nepomucký Ladislav  00  Atletický školní klub Mazurská  29.44 
12  Havlík Adam  01  Atletický školní klub Mazurská  28.40 
13  Kopeček Karel  01  Atletický školní klub Mazurská  27.81 
14  Slanina Tomáš  01  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  27.22 
15  Čadek Jakub  02  ASK Slavia Praha  26.82 
16  Malkus David  00  Atletický školní klub Mazurská  26.72 
17  Kopecký Adam  02  ASK Slavia Praha  26.26 
18  Valenta Adam  02  A. C. Sparta Praha  26.16 
19  Žežulka Jan  01  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  25.40 
20  Novotný Jakub  01  ASK Slavia Praha  25.10 
21  Hykš Sebastián  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  24.35 
22  Studnička Vojtěch  01  ASK Slavia Praha  24.13 
23  Lipový Ondřej  01  ASK Slavia Praha  23.65 
24  Drastil Jan  02  ASK Slavia Praha  23.63 
25  Havelka František  01  ASK Slavia Praha  23.62 
26  Havelka Ondřej  01  ASK Slavia Praha  22.72 
27  Dostál Radim  02  USK Praha  22.04 
28  Honický Tomáš  00  ASK Slavia Praha  21.00 
29  Hájek Martin  02  ASK Slavia Praha  20.72 
30  Korbel Filip  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  19.48 
31  Chuchma David  00  SK Aktis Praha  18.97 
32  Soukup František  01  ASK Slavia Praha  18.06 
33  Konvalinka Sam  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  17.66 
34  Kratochvíl Ondřej  00  AC Praha 1890  16.42 
35  Procházka Ondřej  02  SK Aktis Praha  15.20 
36  Hanousek David  02  ASK Slavia Praha  14.80 
37  Honický Tomáš  00  ASK Slavia Praha  14.14 
38  Le Cam Noé  02  ASK Slavia Praha  12.18 
39  Žilka Marek  01  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  10.52 
60 m/Žákyně-elévové Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Kadlecová Adéla  03  ASK Slavia Praha  11.31 
2  Polívková Lea Anna  03  ASK Slavia Praha  11.39 
3  Karbanová Dominika  03  PSK Olymp Praha  11-.50 
4  Noasová Ráchel  03  Spartak Praha 4  11.38 
5  Kodymová Viktorie  03  ASK Slavia Praha  12.35 
6  Burešová Tereza  05  ASK Slavia Praha  13.95 
7  Kadecová Viktorie  05  ASK Slavia Praha  14.42 
8  Jedličková Klára  06  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  14.68 
60 m/Žákyně-elévové Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Štědroňová Adéla  04  ASK Slavia Praha  11.45 
2  Hobzová Anna  03  SC Radotín Praha  11.55 
3  Špičková Adéla  03  AC Praha 1890  11.72 
4  Šimáčková Kateřina  04  ASK Slavia Praha  12.10 
5  Kratochvílová Amelie Josefina  04  SC Radotín Praha  12.55 
6  Kovaříková Adéla  03  A. C. Sparta Praha  12.60 
7  Mrázová Roza  04  A. C. Sparta Praha  12.65 
8  Stejskalová Bára  03  ASK Slavia Praha  14.93 
60 m/Žákyně-elévové Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Cachová Kristínka  03  ASK Slavia Praha  11.39 
2  Hochmanová Anna  06  AC Praha 1890  12.15 
3  Balcerová Eliška  05  ASK Slavia Praha  12.27 
4  Smyley Francesca  04  ASK Slavia Praha  12.43 
5  Mašínová Eleonora  05  ASK Slavia Praha  13.42 
6  Mudranincová Stela  05  AC Praha 1890  14.01 
7  Brejlová Adéla  05  ASK Slavia Praha  14.71 
60 m/Žákyně-elévové Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Musiklová Petra  03  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  12.14 
2  Kunešová Tereza  03  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  12.33 
3  Václavíková Hana  03  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  12.36 
4  Caldrová Eva  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  12.52 
5  Svatošová Tereza  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  12.53 
6  Mrázová Žaneta  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  12.73 
150 m/Žákyně-elévové Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Plazzerová Vendulka  03  SC Radotín Praha  25.04 
2  Kováčová Natálie  03  TJ Jiskra Havlíčkův Brod  27.74 
3  Kapková Barbora  03  ASK Slavia Praha  28.02 
4  Husková Marie  03  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  28.36 
5  Novotná Adéla  04  ASK Slavia Praha  28.75 
6  Polívková Lea Anna  03  ASK Slavia Praha  28.90 
7  Hobzová Anna  03  SC Radotín Praha  32.68 
150 m/Žákyně-elévové Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Kalátová Lucie  03  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  27.06 
2  Tesařová Tonička  03  ASK Slavia Praha  27.55 
3  Trachtová Kateřina  03  ASK Slavia Praha  28.74 
4  Poláková Anna  03  ASK Slavia Praha  31.23 
5  Vrzalová Karolína  04  ASK Slavia Praha  31.59 
6  Hušková Eliška  04  ASK Slavia Praha  32.79 
7  Svatošová Tereza  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  33.12 
150 m/Žákyně-elévové Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Buriánková Michaela  03  ASK Slavia Praha  28.40 
2  Čepelová Adéla  03  ASK Slavia Praha  29.52 
3  Trubková Eva  04  AC Praha 1890  30.06 
4  Karbanová Dominika  03  PSK Olymp Praha  30.35 
5  Nekolová Eliška  03  ASK Slavia Praha  31.06 
6  Smyley Francesca  04  ASK Slavia Praha  31.60 
7  Šimáčková Kateřina  04  ASK Slavia Praha  33.26 
600 m/Žákyně-elévové
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Plazzerová Vendulka  03  SC Radotín Praha  2:25.51 
2  Trachtová Kateřina  03  ASK Slavia Praha  2:31.38 
3  Novotná Adéla  04  ASK Slavia Praha  2:33.19 
4  Vrzalová Karolína  04  ASK Slavia Praha  2:43.42 
5  Šamalíková Agáta  04  Chuchle  3:02.54 
6  Vrtišková Kačenka  03  ASK Slavia Praha  3:16.54 
7  Hušková Eliška  04  ASK Slavia Praha  3:22.77 
skok daleký/Žákyně-elévové
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Kováčová Natálie  03  TJ Jiskra Havlíčkův Brod  2.83 
2  Čepelová Adéla  03  ASK Slavia Praha  2.78 
3  Noasová Ráchel  03  Spartak Praha 4  2.77 
4  Cachová Kristínka  03  ASK Slavia Praha  2.75 
5  Vlčková Michaela  03  ASK Slavia Praha  2.71 
6  Buriánková Michaela  03  ASK Slavia Praha  2.61 
7  Caldrová Eva  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.58 
8  Kapková Barbora  03  ASK Slavia Praha  2.57 
9  Husková Marie  03  Atletický školní klub Mazurská  2.50 
10  Špičková Adéla  03  AC Praha 1890  2.50 
11  Kadlecová Adéla  03  ASK Slavia Praha  2.46 
12  Kovaříková Adéla  03  A. C. Sparta Praha  2.46 
13  Kalátová Lucie  03  Atletický školní klub Mazurská  2.45 
14  Poláková Anna  03  ASK Slavia Praha  2.45 
15  Nekolová Eliška  03  ASK Slavia Praha  2.42 
16  Balcerová Eliška  05  ASK Slavia Praha  2.40 
17  Mašínová Eleonora  04  ASK Slavia Praha  2.37 
18  Štědroňová Adéla  04  ASK Slavia Praha  2.35 
19  Kodymová Viktorie  03  ASK Slavia Praha  2.31 
20  Kratochvílová Amelie  04  SC Radotín Praha  2.27 
21  Kunešová Tereza  03  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.22 
22  Vrtišková Kačenka  03  ASK Slavia Praha  2.12 
23  Kadlecová Vendula  05  ASK Slavia Praha  2.09 
24  Buriánková Michaela  05  ASK Slavia Praha  2.09 
25  Šamalíková Agáta  04  Chuchle  1.84 
26  Burešová Tereza  05  ASK Slavia Praha  1.79 
27  Brejlová Adéla  05  ASK Slavia Praha  1.77 
28  Stejskalová Bára  03  ASK Slavia Praha  1.53 
29  Jedličková Klára  06  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  1.39 
hod kriketovým míčkem/Žákyně-elévové
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Vlčková Michaela  03  ASK Slavia Praha  20.20 
2  Tesařová Tonička  03  ASK Slavia Praha  16.67 
3  Václavíková Hana  03  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  13.20 
4  Trubková Eva  04  AC Praha 1890  11.94 
5  Mrázová Roza  04  A. C. Sparta Praha  11.42 
6  Mrázová Žaneta  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  09.33 
7  Lochmanová Anna  06  AC Praha 1890  08.49 
8  Mudranincová Stela  05  AC Praha 1890  07.59 
9  Buriánková Michaela  05  ASK Slavia Praha  06.70 
60 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Štucauerová Nikola  00  Atletický školní klub Mazurská  09.75 
2  Šedá Pája  02  USK Praha  10.21 
3  Polanecká Barbora  02  ASK Slavia Praha  10.65 
4  Rubešová Magdaléna  01  Spartak Praha 4  10.81 
5  Žáková Anna  01  Spartak Praha 4  10.88 
6  Ťupová Magda  01  Atletický školní klub Mazurská  11.05 
7  Hymplová Tereza  02  Spartak Praha 4  11.35 
60 m/Ml. žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Šťastná Veronika  01  ASK Slavia Praha  09.78 
2  Hájková Barbora  01  A. C. Sparta Praha  09.87 
3  Hrušková Kristina  00  ASK Slavia Praha  09.98 
4  Kubáková Kateřina  01  ASK Slavia Praha  10.05 
5  Michálková Nicola  00  ASK Slavia Praha  10.12 
6  Polívková Ema Mária  00  ASK Slavia Praha  10.56 
7  Šenkýřová Viktoria  01  ASK Slavia Praha  11.48 
8  Kneselová Anna  01  ZŠ Jitřní  12.20 
60 m/Ml. žákyně Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Šídlová Klára  02  USK Praha  10.40 
2  Konvalinková Sofie  02  ZŠ Jitřní  11.03 
3  Karbanová Dominika  02  ZŠ Jitřní  11.52 
4  Fojtů Anežka  02  USK Praha  12.44 
60 m/Ml. žákyně Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Marešová Veronika  00  ASK Slavia Praha  09.48 
2  Hloušková Tereza  02  ZŠ Jitřní  10.39 
3  Jaškinová Anna  01  PSK Olymp Praha  10.51 
4  Kamarytová Eliška  01  ASK Slavia Praha  10.68 
5  Holková Eliška  02  PSK Olymp Praha  10.76 
6  Kamarytová Anežka  01  ASK Slavia Praha  10.80 
7  Bláhová Magdaléna  02  PSK Olymp Praha  11.40 
8  Albrechtová Tereza  01  ASK Slavia Praha  12.50 
60 m/Ml. žákyně Běh5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Dufková Linda  01  Spartak Praha 4  09.12 
2  Jíchová Nikoletta  00  ASK Slavia Praha  09.67 
3  Suchomelová Anna  02  SK Aktis Praha  09.83 
4  Coufalová Kristina  00  ASK Slavia Praha  09.90 
5  Plná Veronika  02  SK Aktis Praha  10.75 
6  Šilhavá Anna  02  ASK Slavia Praha  10.90 
7  Brtníková Aneta  02  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.03 
8  Šimáčková Barbora  01  ASK Slavia Praha  11.54 
60 m/Ml. žákyně Běh6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Líbalová Tereza  01  SK Aktis Praha  09.74 
2  Valesová Veronika  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  10.09 
3  Plačková Alžběta  02  SK Aktis Praha  10.18 
4  Andrusová Petra  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  10.48 
5  Vágnerová Agáta  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  10.59 
6  Kendíková Lenka  01  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  10.74 
7  Martínková Eliška  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.56 
8  Tůmová Gabriela  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.62 
150 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Rozhyna Karina  00  USK Praha  24.57 
2  Hájková Barbora  01  A. C. Sparta Praha  24.91 
3  Seidlerová Kristýna  01  SC Radotín Praha  25.50 
4  Kubáková Kateřina  01  ASK Slavia Praha  25.52 
5  Valtrová Tereza  00  A. C. Sparta Praha  26.55 
6  Šandová Tereza  01  A. C. Sparta Praha  27.29 
7  Šafářová Tereza  01  Spartak Praha 4  28.06 
8  Kneselová Anna  01  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  31.64 
150 m/Ml. žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Hymplová Tereza  02  Spartak Praha 4  25.44 
2  Šimánková Martina  01  Spartak Praha 4  26.05 
3  Rubešová Magdaléna  01  Spartak Praha 4  27.16 
4  Bartošová Veronika  02  Atletický školní klub Mazurská  27.32 
5  Polivková Ema Mária  00  ASK Slavia Praha  27.42 
6  Ortová Anna  01  Spartak Praha 4  28.54 
7  Starostová Marie  01  Spartak Praha 4  28.92 
8  Hymplová Tereza  02  Spartak Praha 4  29.94 
150 m/Ml. žákyně Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Dufková Linda  01  Spartak Praha 4  22.43 
2  Tajovská Petra  00  ASK Slavia Praha  25.34 
3  Šikýřová Barbora  01  ASK Slavia Praha  26.05 
4  Polívková Ema Mária  01  ASK Slavia Praha  26.37 
5  Nováková Anna  01  ASK Slavia Praha  27.55 
6  Bláhová Magdaléna  02  PSK Olymp Praha  28.74 
7  Jančíková Patricie  02  ASK Slavia Praha  28.79 
8  Křížová Květa  01  AC Praha 1890  32.00 
150 m/Ml. žákyně Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Holasová Barbora  00  ASK Slavia Praha  24.43 
2  Němcová Zuzana  00  ASK Slavia Praha  25.09 
3  Hloušková Tereza  02  ZŠ Jitřní  26.08 
4  Holková Eliška  02  PSK Olymp Praha  26.63 
5  Plná Veronika  02  SK Aktis Praha  26.70 
6  Honzáková Kateřina  02  ASK Slavia Praha  27.59 
7  Brtníková Aneta  02  TJ Stodůlky Praha, o.s.  29.01 
8  Novotná Viktorie  02  ASK Slavia Praha  29.07 
150 m/Ml. žákyně Běh5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Draslarová Barbora  02  ASK Slavia Praha  27.27 
2  Procházková Lucie  02  ASK Slavia Praha  27.38 
3  Rabsat Ramani Angelina  02  Atletický školní klub Mazurská  27.87 
4  Neumanová Johanka  01  Spartak Praha 4  28.33 
5  Týpová Magda  01  Atletický školní klub Mazurská  28.80 
6  Kloužková Eliška  01  ASK Slavia Praha  28.97 
7  Hájková Anita  02  ASK Slavia Praha  29.55 
8  Musilová Petra  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  29.77 
150 m/Ml. žákyně Běh6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Hofmanová Aneta  00  ASK Slavia Praha  24.86 
2  Jaškinová Anna  01  PSK Olymp Praha  25.69 
3  Šedá Pája  02  USK Praha  26.05 
4  Vlková Aneta  02  ASK Slavia Praha  27.42 
5  Polanecká Barbora  02  ASK Slavia Praha  27.98 
6  Lexová Markéta  02  ASK Slavia Praha  29.90 
7  Coufalová Zuzana  01  ASK Slavia Praha  29.97 
800 m/Ml. žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Michálková Nicola  00  ASK Slavia Praha  2:56.91 
2  Bělohlávková Bára  00  Atletický školní klub Mazurská  2:57.54 
3  Petrásková Verča  00  USK Praha  2:58.40 
4  Kučová Martina  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  3:03.69 
5  Hrudková Tereza  01  ASK Slavia Praha  3:06.44 
6  Špačková Tereza  00  Atletický školní klub Mazurská  3:18.98 
7  Průšová Kateřina  02  ASK Slavia Praha  3:25.73 
skok daleký/Ml. žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Bělohlávková Bára  00  Atletický školní klub Mazurská  3.91 
2  Štucauerová Nikola  00  Atletický školní klub Mazurská  3.78 
3  Jíchová Nikoletta  00  ASK Slavia Praha  3.77 
4  Holasová Barbora  00  ASK Slavia Praha  3.67 
5  Hofmanová Aneta  00  ASK Slavia Praha  3.53 
6  Šťastná Veronika  01  ASK Slavia Praha  3.44 
7  Petrásková Verča  00  USK Praha  3.44 
8  Špačková Tereza  00  Atletický školní klub Mazurská  3.44 
9  Líbalová Tereza  01  SK Aktis Praha  3.43 
10  Nováková Anna  01  ASK Slavia Praha  3.32 
11  Valtrová Tereza  00  A. C. Sparta Praha  3.32 
12  Šenkýřová Viktoria  01  ASK Slavia Praha  3.32 
13  Suchomelová Anna  02  SK Aktis Praha  3.30 
14  Plačková Alžběta  02  SK Aktis Praha  3.29 
15  Balcerová Eliška  05  ASK Slavia Praha  3.29 
16  Coufalová Kristýna  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  3.28 
17  Konvalinková Sofie  02  ZŠ Jitřní  3.18 
18  Tajovská Petra  00  ASK Slavia Praha  3.13 
19  Šantová Tereza  01  A. C. Sparta Praha  3.10 
20  Vlková Aneta  01  ASK Slavia Praha  3.10 
21  Procházková Lucie  02  ASK Slavia Praha  3.04 
22  Šilhavá Anna  02  ASK Slavia Praha  3.00 
23  Šídlová Klára  02  USK Praha  2.96 
24  Šafářová Tereza  01  Spartak Praha 4  2.96 
25  Honzáková Kateřina  02  ASK Slavia Praha  2.92 
26  Draslarová Barbora  02  ASK Slavia Praha  2.81 
27  Polívková Ema Mária  01  ASK Slavia Praha  2.78 
28  Rozhyna Karina  00  USK Praha  2.74 
29  Němcová Zuzana  00  ASK Slavia Praha  2.73 
30  Šikýřová Barbora  01  ASK Slavia Praha  2.70 
31  Růžičková Veronika  02  ASK Slavia Praha  2.69 
32  Ortová Anna  01  Spartak Praha 4  2.58 
33  Jančíková Patricie  02  Spartak Praha 4  2.57 
34  Hájková Anita  02  ASK Slavia Praha  2.51 
35  Žáková Anna  01  Spartak Praha 4  2.38 
36  Tůmová Gabriela  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.31 
hod kriketovým míčkem/Ml. žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Seidlerová Kristýna  01  SC Radotín Praha  18.30 
2  Starostová Marie  01  Spartak Praha 4  11.20 
3  Šimánková Martina  01  Spartak Praha 4  25.77 
4  Kotková Daniela  02  Spartak Praha 4  20.73 
5  Rabsat Ramani Angelina  02  Atletický školní klub Mazurská  12.54 
6  Bartošová Veronika  02  Atletický školní klub Mazurská  13.22 
7  Coufalová Zuzana  01  ASK Slavia Praha  15.12 
8  Lexová Markéta  02  ASK Slavia Praha  12.60 
9  Marešová Veronika  00  ASK Slavia Praha  29.01 
10  Albrechtová Tereza  01  ASK Slavia Praha  15.86 
11  Kamarytová Eliška  01  ASK Slavia Praha  18.66 
12  Kamarytová Anežka  01  ASK Slavia Praha  17.93 
13  Šimáčková Barbora  01  ASK Slavia Praha  15.90 
14  Průšová Kateřina  02  ASK Slavia Praha  17.56 
15  Křížová Květa  01  AC Praha 1890  19.38 
16  Kloužková Eliška  01  ASK Slavia Praha  22.44 
17  Hrudková Tereza  01  ASK Slavia Praha  26.54 
18  Kendíková Lenka  01  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  12.66 
19  Martínková Eliška  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.35 
20  Andrusová Petra  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.60 
21  Vágnerová Agáta  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  20.06 
22  Neumanová Johanka  01  Spartak Praha 4  15.10 
23  Kučová Martina  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  34.12 
24  Valesová Veronika  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  26.32